Tarih Kodlama Makinası

15 Haziran 2023by tamsamakina
Tamsa makina , Inkjet Kodlama

Tarih Kodlama Makinası

Tarih Kodlama makinası çeşitli endüstrilerde popüler bir markalama çözümü sunar. Tarih kodlama çoğu üretim sürecinin önemli bir parçasıdır. Yiyecek ve içecek ambalajlarında tarih kodlarının bulunması tüketici güvenliği için önemlidir. Ayrıca yasal düzenlemelere uymanın da ayrılmaz bir parçasıdır. Endüstriyel üretimlerde tarih kodlaması, tam izlenebilirlik sağlamaya yardımcı olur. Olası bir durumda ürünleri geri toplama veya kalite uyum sorunu durumunu belirlemede çok önemlidir.

Tamsa, Endüstriyel tarih kodlama makinaları, her müşteri ihtiyacına uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Kodlama cihazları müşteri ihtiyaçlarına göre programlanmış ve özelleştirilebilir tarih ve saat formatlarına sahiptir. Gerçek zamanlı saat fonksiyonları ile kodlama cihazları üretim tarihlerinin otomatik olarak basabilir. Geçerli tarih ve saate herhangi bir süre belirleyerek son kullanma tarihini hesaplatabilirsiniz.

Basit ekran komut istemlerini kullanarak yeni formatlar, dahili yazıcı belleği kullanılarak kolayca oluşturulabilir ve saklanabilir. İstenilen format seçildikten sonra, yazıcı ileri veya geri sıralı numaralandırma için değişken aralıklara ayarlanabilir, hatta bazı modellerde yaz saati uygulaması için otomatik ayarlama yapılabilmektedir.

Hem tüketiciler için kolayca okunabilen baskı çözümleri için, hem de ürün izlenebilirliğine ilişkin düzenlemeleri sağlamak için ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Özel baskı veya markalama cihazları için müşteri temsilcisi ile görüşerek daha sağlıklı çözümler bulabilirsiniz.

Tarih Kodlama Makinası, Tarih Basma Makinaları

Tarih Kodlama Makinaları (İnkjetKodlama Makinaları)

Sürekli Mürekkep Püskürtmeli (CIJ) : Endüstriyel üretimde ürün takibine yönelik, üretim tarihi, son kullanım tarihi, seri no, parti no gibi değişken verilerin ürün üzerine kodlamasını sağlayan ve %100 Avrupa menşeili bir üründür. Zanasi CIJ Kodlama cihazları esneklikleri, temiz çalışmaları ve uzun çalışma saatlerine karşı dayanıklı olması ile ünlüdür.

Büyük Karakterli Mürekkep Püskürtme : Zanasi Büyük Karakterli Yazıcılar, yüksek çözünürlüklü baskı sağlar. Kurulumu ve ayarlanması kolaydır, önceden basılmış kutulara veya etiketlere uygun maliyetli bir alternatif sunar. Dağıtım zincirlerinde kullanılan kartonların gözenekli yüzeyleri için yüksek yapışkanlı mürekkep, basılı kodların kapsamlı kullanımdan sonra bile okunaklı kalmasını sağlar.

HD Yüksek Çözünürlük: Zanasi yüksek çözünürlüklü (HD) grubu, zengin ürün yelpazesi ve sahip olduğu ekstra donanımlar ile kendi segmentinin tek cihazlarıdır. Ürün bazında (HD) 36 ay’a kadar garanti verebilen sektörün tek markasıdır.

TIJ Küçük Karakter: Tamjet, geniş ürün yelpazesi ile üretim tarihi, son kullanma tarihi, lot numarası, logo, seri no, 2D, QR , EAN13, COD39, gibi birçok değişken izlenebilirlik bilgilerinin, kolaylıkla yüksek kalitede ürün üzerine markalanmasına olanak sağlayan ergonomik ve ekonomik kodlama cihazlarıdır.

Kodlama hatalarını ortadan kaldırmak için doğru tarih / parti numarasının doğru ürüne doğru zamanda yazdırılmasını sağlamak için, tüm son tarih kodlama makinası ürünlerimiz sistemlerinize kolay entegre edilebilir.

Uzman Kadromuz , hangi ürünün sizin taleplerinize verimli şekilde karşılık vereceği konusunda doğru yönlendirmeler sağlayabilir. Tarih kodlama makinası,   ve lazer markalama ürünleri için detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ambalaj kodlamainkjet kodlamatarih kodlamaürün kodlamayumurta kodlama
İLETİŞİM FORMUSizi Arayalım

  https://www.tamsamakina.com/wp-content/uploads/2020/01/trharita.png
  BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
  Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
  https://www.tamsamakina.com/wp-content/uploads/2020/01/trharita.png
  İLETİŞİM FORMUBiz Sizi Arayalım

   BİZİ TAKİP EDİNSosyal Bağlantılar
   Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

   Copyright 2020 Tamsa. Tüm Hakları Saklıdır. DigiScores

   Copyright 2020 Tamsa. Tüm Hakları Saklıdır. DigiScores

   English