Son Kullanma Tarihi Basma Makinası

Son Kullanma Tarihi Basma Makinası

Gıda sektörleri ve sağlık sektöründe en önemli konulardan birisini ürün veya ilaçların son kullanma tarihleri bir başka deyişle miatları oluşturur. İlaç ambalajları üzerine ve ilaçların şişeleri üzerine son kullanma tarihleri basıldığı gibi gıda maddelerinin üzerlerine de son kullanma tarihi basılmaktadır. Tüm sektörlerin aynı manadaki ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmakta olan son kullanma tarihi basma makinası, Tamsa Makina tarafından satılmaktadır. Firma uygun fiyatlı ürünleri ile alıcılarına kaliteli ürünler sunan deneyimli ve müşteri memnuniyeti öncelikli bir firmadır. Firmanın satışını yaptığı ürünler arasında, barkod basma makinası ve sektörel amaçlı kullanılan makinalar da bulunur.

Baskı Makinalarının Kullanımı

Tamsa Makina tarafından tüm makinaların satış ve pazarlama işlemi internet üzerinden de yapılmaktadır. Son kullanma tarihi basım makinası ve diğer makinalar kolay bir kullanıma sahiptir. Tüm kişilerce kolay şekilde kullanılabilen makinaların kullanım şekilleri firma yetkililerince satış sonrası hizmetler ile kişilere anlatılmakta ve bilgilendirmeler yapılmaktadır. Üretim, paketleme ve tüm işlem aşamalarında kullanıma uygun olan makinalar, işletme ürünlerinin boyutuna göre tüm ebatlarda bulunmaktadır.

Firma Kalitesi Ve İçerik Alt Yapısı

Tamsa makina, 20 yıldır makina satışları ile işletme ve fabrikaların makina ihtiyaçlarını karşılayan bir firmadır. Kaliteli personel yapısı ile ürünleri için satış sonrası destekler veren firma, beğeni kazanmış ve sektörde aranılan bir firmadır. İstanbul Ataşehir ilçesinde faaliyetlerine devam etmekte olan firma 7 gün 24 saat destek hizmeti de vermektedir. Firma lazer vuruşlu kodlama makinası, nokta vuruşlu kodlama makinası gibi makinaları da bünyesinde barındırmakta ve internet sitesi üzerinden müşterilerine tanıtmaktadır.

Tamsa makina, satışını yapmış olduğu ve garanti süreleri dolmuş olan ürünleri için bazı dönemlerde ücretsiz servis kampanyaları düzenlemekte olan bir firmadır. Kampanya tarihleri için müşterilerine internet sitesi aracılığıyla bilgi veren firma, kaliteli makinaları ile sektör ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktadır.

Programlanabilir Tam Zamanlı Makinalar

Tamsa makina, pazarlamasını yaptığı tüm makinalarda teknolojiye ayak uyduran yapısı ile öncü bir firmadır. Üretim işletmelerinden fabrikalara kadar birçok iş sektörünün ihtiyaçlarına uygun olan ürün ve ürün grupları firma tarafından satılmaktadır.