HomePortfolio

Portfolio Arşiv » Tamsa Makina: İnk-jet Kodlama ve Lazer Markalama

Teknolojik gelişmelerle birlikte büyüyen ve ilerleyen savunma sanayi; ürün ve üretim takibi için ve standart ve yönetmelikler uyarınca markalama ve kodlama konusunda modern ve sürdülerebilir kodlama çözümleri talep etmektedir.

Tamsa Makina, lazer, ink-jet ve nokta vuruşlu  sistemler ile ihtiyaçlara yönelik kesin çözümler sunar. Bu bağlamda dinamik ve statik kodlamalarda sürecin; hızlı, efektif, hassas, düşük maliyetli, esnek, özgün, profesyonel ve kontrollü olmasına olanak sağlar.

 

İnsan hayatı için büyük önem arz eden medikal sektöründe kodlamanın; seri, takip edilebilir ve hatasız olması önemli bir ayrıntıdır.

Tamsa Makina; Tamlazer® ve ink-jet kodlama cihazları ile tedarik zinciri boyunca kolay takip edilebilir kodlar oluşturulmasına kesin çözümler sunar.Ayrıca medikal lojistik alanında ban-dall bağ ambalaj cihazları, bilister ve ilaç paketlerinin bağ ve ambalaj yapımlarında pratik çözümler sağlar.

Gıda endüstrisinde üreticiler, ürünlerini kullanan  tüketiciler için üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti numarası, seri numarası gibi bilgileri yazdırmaya ihtiyaç duyar. Kodlama işlemi ambalaj veya Sağlık Bakanlığı onaylı mürekkep ile direkt olarak ürün üzerine uygulanabilir. Gıda sektöründe en sık kullanılan ambalaj türleri; cam kaplar, map ambalajlar, vakumlu paketler, karton kutular, tetra pak kutular, metal  ve film ambalajlardır.

Tamsa Makina, gıda ambalajlarına ya da direkt ürünlerin üzerine kodlama yapabilmek için güvenilir ve standartlara uygun çözümler sunar. Hedefimiz düşük yatırım, işletim ve bakım maliyeti sağlarken verimliliği maksimum seviyeye çıkarmaktır.

Elektronik ve telekomünikasyon üreticileri, güvenlik düzenlemelerine uyarak yasal gereklilikler ve  ürünlerini korumak amacıyla markalama yapmaya gereksinim duyar. Tamsa Makina, elektronik plakalar, entegreler, komponent parçaları, kablolar,beyaz eşya,akıllı kartlar  plastik aksamlar  v.b ürünlere, yüksek çözünürlük  ve kontrastlı çözümler sunar.

İnk-jet (mürekkep püskürtmeli)sistemleri ile firmalar; yarı ve tam pigmentli mürekkepler sayesinde üretim sürecinde konfor sağlarken; lazer kodlama sistemleri ile de markalarının kesintisiz takibini sağlar.

 

İçecek tedarikçilerinin ürünlerini takip edebilmesi, tüketicilerin  ise ürünün tazeliğini kontrol edebilmeleri için son kullanma tarihi, parti numarası ve diğer bilgileri firmalar kodlama yapmaya ihtiyaç duyar.

Tamsa Makina, yılların verdiği tecrübe ve uzmanlık ile gazlı içecek, konsantre meyve suları gibi ürünlerin üzerine izlenebilirlik bilgilerini kontrol ve takip edilmesi için in-kjet ve lazer markalama sistemleri ile uygun çözümler sunar.

Kusursuz markalama ve kodlama yapmak düşündüğünüzden daha zahmetsiz ve güvenilirdir. Endüstriyel anlamda milyonlarca yedek parçanın takibini eksiksiz bir şekilde (parti no, lot numarası, karekod, barkod) ve izlenebilirlik bilgilerini ink-jet kodlama ve lazer markalama sistemleri ile mükemmel şekilde markalayabilirsiniz.

Endüstriyel üretimlerde geniş ürün yelpazesine sahip otomotiv sektöründe, üretim takibini ve izlenebilirliği kolaylaştırmak için firmalar, ürünlerini markalamaya ihtiyaç duyar. Tamsa Makina; ink-jet (mürekkep püskürtmeli) kodlama cihazları ve  kendi bünyesinde montajını gerçekleştirdiği TAMLAZER® markalama sistemleri ile kodlama ihtiyaçlarına proje ve ürün bazlı çözümler sunar.

Yatırım-işletim maliyeti düşük,yüksek performanslı ve uzun ömürlü markalama cihazları ile QRkod, 2D, barkod, seri numarası, lot numarası gibi izlenebilirlik bilgilerini kusursuz kodlamanıza olanak tanır.

Kişisel bakım ürünleri imalatçıları; kozmetik, parfüm, dental ürünler, şampuanlar, kremler v.b ürünlere belirli standartlar çerçevesinde kodlama yapar. Tamsa Makina; kozmetik sektörünün markalama ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazesi  ile cevap verir.

Donanım, yazılım,  teknik destek çözümleri ile  yüksek hizmet anlayışını benimseyen Tamsa ; sektöre pratik  çözümler sunmaktadır.

 

Yapı sektöründeki üretici firmalar; üretim ve üretim sonrası süreçlerin takibi amaçlı kodlama yapmaya ihtiyaç duyar. Tamsa Makina; DOD (büyük karakter) kodlama cihazlarıyla  zorlu koşullar altında yüksek performans ile çalışan  36 ay garanti veren sektörün tek ve lider firmasıdır.

Alçı, çimento, kompozit alüminyum, pvc pen, bims, boru, boya, demir-çelik, aydınlatma, sıhhi armatür,seramik, yalıtım malzemeleri vs. gibi ürünlere  logo ve  izlenebilirlik sağlayan,  lazer ve ink-jet kodlama cihazlarımız, yapı sektöründe hizmet veren firmaların önde gelen çözüm ortaklarıdır.

 

İLETİŞİM FORMUBiz Sizi Arayalım

https://www.tamsamakina.com/wp-content/uploads/2020/01/trharita.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.tamsamakina.com/wp-content/uploads/2020/01/trharita.png
İLETİŞİM FORMUBiz Sizi Arayalım

BİZİ TAKİP EDİNSosyal Bağlantılar
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Copyright 2020 Tamsa. Tüm Hakları Saklıdır. DigiScores

Copyright 2020 Tamsa. Tüm Hakları Saklıdır. DigiScores