Pet Şişe Kodlama

Pet Şişe Kodlama

Ülkemizde büyük alışveriş merkezlerinin çoğalması bazı sektörlerde eski deyimle plastik şişe, yeni nesil adı ile pet şişe kullanımlarını arttırmıştır. Her türlü içecek çeşidi ve aynı zamanda su pet şişe kodlama içerisinde farklı gramajlarla satılmaya başlanılmıştır. Gazoz, soda, süt, ayran, meyve suyu ve su gibi tüm içecek çeşitlerinin yanı sıra sıvı yağ, ketçap, mayonez gibi gıda maddeleri de pet şişe içerisinde satılmaktadır.

Bazı temizlik maddeleri de pet şişe içinde satışa sunulur. Küçük büyük tüm alışveriş mağazalarında raflarda bir çok pet şişe görülmektedir. Bu pet şişelerin raflarda yerini almadan önce üzerlerine üretim tarihi, son tüketim tarihi ve içerik özellikleri gibi bilgilerin yazılı olması şarttır. Bu bilgilerin şişe üzerine yazılabilmesi için gerekli olan pet şişelere baskı makinesidir.

Bu makineler tüm sektörlere yönelik hazırlanan sektörel makinelerdir. Seri üretimler için kullanılan bu makinelerde işleme özel boyutlar tasarlanır. Ülkemizde bu sektörel makinelerdeki gelişmeleri ile adından söz ettiren Tamsa Makine, 20 yıldır kaliteli makineleri piyasaya sürmekte ve müşteri memnuniyetini kazanmakta olan bir firmadır.

Sektörel Makinelerdeki Çeşitlilik

Tamsa Makine, makina sektöründe oldukça gelişmiş bir firmadır. Pet şişe üzerine baskı yapan makineler, lazer kodlama ile yazı yazan veya logo çizen makineler, paket ve ambalaj makineleri, tarih basma makineleri ve tüm sektörleri hedefleyen, firmaların faaliyetlerine yönelik işleri kolaylaştırıcı, tüm makinelerin satışını yapmaktadır.

Makinelerin Kullanım Kolaylığı

Tamsa Makine, satış ve pazarlamasını yaptığı makinelerde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kısa süreli işlemleri ile tüm makineler seri üretimi desteklemektedir. Hızlı işlemleri ile işlerin verimini arttırmakta ve zamanlama konusunda kolaylıklar sunmaktadır. Firma, makine satış işlemi sonrasında müşterilerini makine kullanım ve özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapmaktadır. Makinelerin bakımları ile ilgili ücretsiz kampanyalar düzenleyen Tamsa Makine, yenilikçi yapısı ile ilkleri hedeflemektedir.

Makinelerde Ekonomik Fiyatlı Modeller

İşletme ve fabrikalar açısından bakıldığında yardımcı ekipman görevi gören tüm makineler iş bitirici makinelerdir. Üretim aşamasından sonra firmaları asıl uğraştıran işler, paketleme aşamalarıdır. Üretim işlerinizi hızlandırmak ve uygun fiyatlı yardımcı makine ekipmanlarından yararlanmak için, firmayı inceleyiniz.