Koli Kodlama

Koli Kodlama

Üretim tesislerinde üretilen malzemeler sevkiyata hazırlanma aşamasında bir dizi işlemden geçirilir. Malzemelerin istiflenmesi ve kolilenmesini müteakip, sayımının yapıldığının belli olması için kolilere kodlar verilir. Bu kolilerin bir kısmı rakamsal kodlanırken bir kısmı ise farklı şekillerle kodlanır. Kodlama işleminde asıl amaç malzemenin sayısının belirlenmesi, eksik veya fazla olmasının tespitinin kolay bir hale getirilmesidir. Sevkiyat işlemlerinde ürün kolilerindeki kodlardan yararlanılarak, ürün içeriğinde yaşanan bir eksikliğin veya hatanın kolay fark edilmesinin sağlanmasıdır. Koli kodlama işlemleri el ile yapılması mümkün olmayan bir işlemdir. Bunun in etiket makinesine benzeyen, farklı bir kodlama ekipman makinesi kullanılır. Kodlama makinesi ile, firmalara ait olan logo ve isteğe bağlı olan tüm şekiller karton kutu ve sert yüzeylere dijital baskı içeriğiyle kodlanır.

Koli Kodlamada Nitelikli Ürünler

Sektörlerin ihtiyaç duyduğu bir hizmet olan koli kodlama hizmetlerinde uygun içerikler sunan Tamsa Makina, satışını yaptığı makineler için satış öncesi ve satış sonrası destekler sunar. Firma nokta vuruşlu ve lazerli makine seçenekleri ile tüm işletmelerin ihtiyaçlarına uygun hizmeti vermeyi hedefler. Bu ihtiyaçların içerik yapısını müşterilerini aydınlatıcı bir şekilde açıklayan firma, makina fiyatları konusunda da müşteri memnuniyeti ilkesine önem verir.

Koli Kodlama Makinası Özellikleri

Firmanın bünyesinde en kaliteli koli kodlama makinaları bulunmaktadır. İnject, lazer ve nokta vuruşlu cihazlar, tüm sektörlere uygun olarak seçilmekte ve satışa sunulmaktadır. Makinelerin kullanımı konusunda firmanın hizmetleri bulunmaktadır. Tamsan Makina tarafından satışı yapılan tüm makinalar, garantili ve nitelikli ürünlerden oluşmaktadır.

İkinci El Koli Kodlama Makinası

Sektörlere ürün tedariki alanında verdiği hizmetlerle beğeni toplayan firma, ikinci el koli kodlama makinelerinde de kaliteyi ilke edinmiştir. Sorunsuz ve tam hizmet veren ikinci el makinelerini de ekonomik fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Makinelerin satış sonrasında da müşterilerine destek hizmeti veren firma, yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir. İhtiyaçlara uygun olan koli kodlama makinaları firmanın bünyesinde satışa sunulmakta ve satış sonrası tüm işlemlerde firma gereken desteği vermektedir. En kaliteli ve ekonomik koli kodlama ürünlerinde firmayı tercih edebilirsiniz.