Kablo Ve Boru Markalama

Kablo Ve Boru Markalama

Ülkemizde tüm ürün grupları için kodlama ve markalama yapmak gereklidir. Kanunlar açısından gerekli olan bu işlerden bir tanesi de kablo ve borular üzerine yapılması gereken marka yazımı işlemidir. Tüm sektörlere yönelik olarak geliştirilmiş olan orijinal makineler, kablo ve boru markalama işlemi için de geliştirilmiştir. Ürünlerin üzerlerine markalarının işlenmesi için geliştirilmiş makineler, Tamsa Makine tarafından tüm ticari faaliyette bulunan firmalara ve fabrikalara satılmaktadır. Firma, lazer kodlama, lazer markalama, pet şişe markalama ve nokta vuruşlu markalama yapan cihaz ve makinelerin satışını yapmaktadır. Verdiği hizmetler, bir çok firmanın işlerini kolaylaştırmakta ve üretim zamanını kısaltmaktadır. Kaliteli makineler ile sektörlerdeki iş hızını yükselterek, maliyeti düşürmektedir.

2 El Yardımcı Ekipmanlar

Tamsa makine, makine sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, fabrika ve üretim tesislerine iş kolaylaştırıcı hizmetler sunar. Yenilikçi makineleri konusunda, alıcı grubu tam anlamıyla bilgilendiren firma, sektörlerin işleri için yeterli sayılan ikinci el makine satışı da yapmaktadır. Tüm sektörlerin iş yükünü hafifletecek, kullanışlı makineler firmanın internet sitesi üzerinde tüm detayları ile tanıtılmakta ve, makine ihtiyacı olan müşteriler bilgilendirilmektedir. Tamsa Makine, sektörlerin ihtiyaçlarına ve mali güçlerine göre esansiyel makine ihtiyaçlarını, sıfır makine veya ikinci el makineler ile karşılamaktadır.

Hızlı Üretim

Firma, makine sektöründe 20 yıldır hizmet veren, teknolojik ve ekonomik cihaz satışı yapan bir firmadır. Üretimi hızlandıran, paketleme veya kodlama gibi işlemlerde işletmelerin zaman kaybetmesini engellemek için makine satışı yapan, ekonomiye ve üretime katkı sağlayan bir makine firmasıdır. Satışını yaptığı tüm ürünler hakkında, kullanım şartları, kolaylığı ve hızı hakkında bilgilendirici personelleri bulunan firma, makineler hakkında her aşamada müşterilerini bilgilendiren bir firmadır.

Tam Destek

Tamsa Makine, müşterilere ekonomik açıdan da tam destek olan bir firmadır. Makinelerin satış ücretleri açısından makul fiyat belirlemekte ve üretici firmaları zora sokmamaktadır. Aynı zamanda firma, satış yaptığı makinelerin kullanımı ile ilgili 7/24 destek hizmeti de vermektedir. İşletmenizin işlerini hızlandırmak ve iş gücünden tasarruf etmek için Tamsa Makine’den bilgi alınız. Hemen telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.