İstanbul Lazer Markalama

İstanbul Lazer Markalama

Ülkemizde hemen hemen her sektörde kullanılan lazer markalama makineleri, özellikle barkod yazımında kullanılmaktadır. Ce sertifikasına sahip olması gereken bu makineler, oldukça ekonomik makinelerdir. Genellikle bakım gerektirmezler ve üç başlık altında boyutları bulunur. Kapalı kabin, masa üstü ve portable lazer makinelerdir. Üretimi yapılan ürünün çeşidine uygun olan lazer markalama makineleri, en gelişmiş şekilleri ile Ataşehir İstanbul adresinde hizmet veren Tamsa Makine Firması tarafından satışa sunulmaktadır. Tüm sektörlere yönelik olarak gelişmiş makinelerin satışını sunan firma, internet sitesi üzerinde makinelerin çalışma şekilleri hakkında demo videosu yayınlamaktadır. En gelişmiş ve sertifikaları bulunan makineler ile ilgili, Tamsa Makinenin internet sitesinden ve telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz. Firmanın satış ve pazarlamasını yaptığı tüm makineleri hakkında bilgilendirmeler yapan uzman personelleri bulunmaktadır.

Gelişmiş Barkod Makineleri

Tamsa Makine, İstanbul lazer markalama, kablo ve boru markalama, pet şişe markalama, paketleme ve bantlama ve tüm sektörlerin ticari çalışmalarına yönelik makinelerin satışını yapan, kaliteli ve, üretici firmalara destek olan bir firmadır. Tamsa makinenin satışını yaptığı tüm makine ve cihazlar, üretimi hızlandıran ve insan gücüne ihtiyacı azaltan makinelerdir. Firmanın içeriğinde bulunan tüm makinelerde hızlı ve seri üretim hedeflenmiş ve bu hedefe ulaşılmıştır.

Fabrikaların İş Yükünün Azaltılması Ve Maliyetin Düşürülmesi

Tamsa Makine İstanbul lazer markalama İstanbul ilinde 20 yıl önce faaliyetlerine başlamıştır. Üretim ve sanayi sektörüne verdiği destekler, doğrudan hıza yöneliktir. İşletmelere makinecilik anlayışını kazandıran firma, ekonomik fiyatlar belirlemekte ve sektöre canlılık kazandırmaktadır. Makine satışları konusunda, firmalara ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri sunan firma, satış işlemi sonrasında da desteklerine devam etmektedir.

Kampanyalı Makine Bakımları

Tamsa Makine bünyesinde bulunan bir takım makineler bakım gerektirmeyen ve sorunsuz kullanılacak makinelerdir. Bazı makineler ise rutin bakımları yapılması gereken makinelerdir. Tamsa makine belirlediği günlerde, müşterilerinin satın almış olduğu makineler için kampanyalar düzenleyerek ücretsiz bakımlarını yapmaktadır. Tamsa Makine İSO 9001 sertifikasına sahip olan, müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeyen bir firmadır. Üretim aşamasındaki tüm tesislere, satışını yaptığı tüm makineler ile destek veren firmanın destek hattına 7/24 ulaşılabilmektedir.