İnkjet Kodlama İstanbul

İstanbul İnk jet Kodlama

İstanbul İnkjet kodlama cihazları ürün üzerlerine direkt olarak yazı yazmak amaçlı üretilmiş makinelerdir. Boyutları birbirinden bir hayli farklı olan inkjet kodlama cihazları kaliteli ve kolay kullanım olanağı sunar. Türkiye’de üretim sektörlerinin paketleme aşamasının hemen hemen her alanında kullanılan kodlama cihazları, hızlı üretime katkı sağlayan, yardımcı cihazlardır. Maliyeti düşük olan bu makineler, tüm fabrika ve üretim tesislerinin son aşaması için kolaylaştırıcı nitelikler taşımaktadır. Kodlama cihazları ile programlama yapılarak, tarih, saat, logo, renk, desen ve daha bir çok detay ürün üzerine veya ürün kutusuna yazılabilir. Sektörlerin işleyişinde önemli rol oynayan bu ürünler ülkemizde İstanbul ilinde faaliyette bulunan Tamsa Makine şirketi tarafından satılmaktadır.

Tamsa Makine Hakkında

Tamsa makine sektör içindeki faaliyetlerine 20 yıl önce İstanbul inkjet kodlama istanbul ilinde başlamıştır. 20 yıldır makine satışlarında ve sektörlere olan desteğinde müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir. Bünyesinde barındırdığı tüm makineleri kaliteli ve Avrupa Standartlarındadır. Ülkemizdeki sektörleri geliştirmek ve üretimi hızlandırarak ürün maliyetlerini düşürmek için sattığı makineler, nitelikli çalışmaların ürünüdür.

Kodlama Makinesi Çeşitleri

Tamsa makine; Lazer markalama, lazer kodlama, pet şişe markalama, paket markalama, lazer ile baskı ve daha bir çok çeşit baskı makinelerini bünyesinde barındıran gelişimlere açık, kaliteli bir makine firmasıdır. Satışını yapmış olduğu tüm makineler, geliştirme hedefli makinelerdir. Kullanıldığı tüm alanlara hız açısından yenilik kazandıran bu makineler, tamsa makinenin internet sitesinde detaylı olarak tanıtılmakta ve videolu anlatımlar bulunmaktadır.

Kodlama Makine Bakımları

Tamsa makine, satışını yaptığı tüm makineleri hakkında, müşterilerini bilgilendirmek için çalışmalarda bulunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden oluşturmuş olduğu bize ulaşın hizmetinden siteye ulaşılması mümkündür. Ayrıca Tamsa Makine teknik servis ekibi 7/24 hizmet vermektedir. Tüm soru ve görüşler için siteye ulaşım imkanı bulunmaktadır. Tamsa makine internet sitesinden makine bakımları ile ilgili ücretsiz bakım kampanyalarını da yayınlamakta olan bir firmadır. Tamsa Makinenin satışını yaptığı makinelerin büyük bir kısmı bakıma gerek görülmeyen makinelerden oluşmaktadır. Makinelerin sıfır olanlarının yanı sıra sıfır ayarında olan ikinci el makineler de Tamsa Makine tarafından satışa sunulmakta olan kaliteli makinelerdir.