Inkjet Kodlama Sistemleri

Inkjet kodlama makinası ile endüstriyel üretimlerinizde ürün takibinizi kolaylaştırın.

Endüstriyel üretimde ürün takibine yönelik, üretim tarihi, son kullanım, tarihi, seri no, parti no, Datamatrix, QR kod, barkod gibi değişken verilerin ürün üzerine kodlamasını sağlayan ve %100 Avrupa menşeili Kendi içinde büyük karakter(DOD), küçük karakter(CIJ),yüksek çözünürlüklü (HD) ve termal inkjet(TIJ) olmak üzere 4 gruba ayrılmaktadır. Bu cihazlar, sahip oldukları ekstra donanımlar ile kendi segmentlerinde öncü konumuna sahip olan cihazlardır.
CIJ Kodlama Sistemleri

Zanasi Z4500

Zanasi Inkjet Kodlama Makinası Fiyatları
CIJ Kodlama Sistemleri

Zanasi Z4700

Zanasi Inkjet Kodlama Sistemleri, Kodlama Makinaları
CIJ Kodlama Sistemleri

Zanasi Z5000

Zanasi Inkjet Kodlama Makinası Sistemleri
CIJ Kodlama Sistemleri

Zanasi Z5000 Pi

Inkjet Kodlama Makinası, Zanasi Z5000 PI
CIJ Kodlama Sistemleri

Zanasi Z5000 Eggs

Inkjet Kodlama Sistemleri, Zanasi Z 5000eggs(CIJ) Inkjet Kodlama Makinası
CIJ Kodlama Sistemleri

Zanasi Z5700

Inkjet Kodlama Makinası Zanasi 5700, Inkjet Kodlama Sistemi
HD Kodlama Sistemleri

Zanasi Z640 PLUS

Zanasi Z640 PLUS Inkjet Kodlama Makinası
DOD Kodlama Sistemleri

Zanasi Z402

Zanasi Z402
DOD Kodlama Sistemleri

Zanasi Z408

Inkjet Kodlama Makinaları, Zanasi Z408 Inkjet Kodlama Sistemleri
DOD Kodlama Sistemleri

Zanasi Z408 Pi

Inkjet Kodlama Makinaları, Zanasi Z408 Inkjet Kodlama Sistemleri
DOD Kodlama Sistemleri

Zanasi Z101 LITE

Zanasi Z101 LITE

Inkjet Kodlama Makinaları

İnkjet Kodlama Makinası, değişkenlik gösteren yüzeylerde (düz, kavisli vs.) ve değişik ambalaj malzemelerine markalama yapmak için ideal bir teknolojiye sahiptir. Bu teknolojiyle neredeyse tüm yüzeylere markalama yapabilmek için en elverişli temassız baskı yöntemini sunar.

İnkjet Kodlama Makinalarıyla ürün takibi, üretim tarihi, son kullanma tarihi, seri numarası gibi verileri ürüne kodlayabilir ve ürünün takip edilebilirliğini arttırabilirsiniz. Aynı zamanda sıra parti numarası ve barkod gibi değişken verileri de ürünlerinize işlemenize imkân tanır.

İnkjet Kodlama Makinası, ürünün özelliği, hat hızı ve üretim âdeti bazlı değişkenleri göz önünde bulundurarak sizin için uygun çözümler sunar. 

Kodlama cihazlarımız ağırlıklı %100 Avrupa menşeili ürünler olup Avrupa standartlarına uygun hizmet vermektedir. Kodlama cihazlarımız arasında çeşitli alternatifler sunan kendi içeresinde 3 gruba ayrılan Zanasi markası, pazarda yüksek performans ve teknolojisiyle rakiplerinden ayrışmaktadır. Zanasi, büyük karakter, küçük karakter, yüksek çözünürlüklü olarak 3 grupta hizmet vermektedir.

Kodlama cihazlarımız 36 aya kadar garanti süresine sahip olup DÖF kapsamında arttırılmış garanti paketlerine sahiptir.

CIJ (Küçük Karakter) Inkjet Kodlama Makinaları

Inkjet kodlama makinaları arasında bulunan CIJ, adıyla bilinen Küçük Karakter teknolojisi ürün takibine yönelik olarak geliştirilmiştir.

CIJ teknolojisi sayesinde; üretim tarihi, son kullanım tarihi, seri numarası, parti numarası gibi değişken verilerin ürünün üzerine kodlanması yapılabilmektedir. Yüzde yüz Avrupa güvencesiyle kullanıcıların dikkatine sunulmaktadır. Zanasi Küçük Karakter grubu, geniş ürün yelpazesiyle sahip olduğu ekstra donanımlar ile kendi segmentinin tek cihazı olarak öne çıkmaktadır. Ürün yelpazesinde ekstra donanımlar da mevut olup, müşterinin talebine göre hizmet verilmektedir.

CIJ kodlama sistemi teknolojisi 6 farklı seçenekle kullanıcıya sunulmaktadır:

 • Z4500
 • Z4700
 • Zanasi Z5000
 • Z5000 Pi
 • Z5000 Eggs
 • Z5700

DOD (Drop on Demand) Inkjet Kodlama Sistemleri

Sektörün lider markası olan Zanasi’nin büyük karakter teknolojisine sahip Inkjet Kodlama Makinası olan DOD da ürün takibine yönelik olarak geliştirilmiştir. DOD teknolojisi, endüstriyel üretimde ürün takibi işlemini kolaylaştırmaktadır.

Geliştirilmiş teknoloji sayesinde bir ürünün üretim tarihinden son kullanım tarihine, seri numarasından parti numarasına kadar birçok değişken verinin ürün üzerine kodlanmasını sağlamaktadır. Yüzde yüz Avrupa menşeili olan bu ürün ekstra donanımları, selenaid teknolojisi ve en zor koşullarda çalışabilme yetisi sayesinde de kendi segmentinde tek olma özelliğine sahiptir.

DOD (Büyük Karakter) kodlama sistemleri 4 farklı seçenekle kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır:

 • Z402
 • Z408
 • Z408 Pi
 • Z101 LITE

HD (Yüksek Çözünürlüklü) Inkjet Kodlama Sistemleri

Endüstriyel üretimde; HD (Yüksek Çözünürlüklü) kodlama sistemi teknolojisi ile ürün izlenebilirliğini kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca ürün takibini kolaylaştırmasının yanı sıra üretim tarihi, son kullanım tarihi, seri numarası, parti numarası gibi değişken verilerin ürün üzerine kodlanmasını sağlamaktadır. Zanasi güvencesiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün yüzde yüz Avrupa menşeilidir. Sahip olduğu ekstra donanımlar vasıtasıyla da kendi segmentinde tek cihaz olma özelliği taşımaktadır.

HD sistem modeli:

Zanasi Z640 PLUS e-JET

TIJ ( Küçük Karakter ) Inkjet Kodlama Sistemleri

Tamjet kodlama makinası endüstriyel üretimde ürün takibini kolaylaştırır. Bu teknolojiyle üretim tarihi, son kullanma tarihi gibi bilgilerin yanı sıra lot numarası, logo, seri numarası 2D, QR, EAN13, COD39, gibi birçok değişken verilerin izlenebilirliğini kolaylaştırmaktadır.

TIJ teknolojisi, ürünlerin markalanmasında ekonomik çözümler sunmasına ve verilerin kullanım kolaylığı ile işlenmesine olanak tanımaktadır. Ergonomik tasarım özellikleri ile de operatöre kullanım kolaylığı sunmaktadır.

TIJ Inkjet kodlama makinası 4 farklı seçenekle kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır:

 • E1S
 • V1H El Terminali
 • E2C Modeli
 • Tamjet IV Modeli

Tamsa Makina markalama ihtiyaçlarınız için doğru markalama çözümlerini belirlemenize yardımcı olmak adına uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

İLETİŞİM FORMUSizi Arayalım

  https://www.tamsamakina.com/wp-content/uploads/2020/01/trharita.png
  BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
  Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
  https://www.tamsamakina.com/wp-content/uploads/2020/01/trharita.png
  İLETİŞİM FORMUBiz Sizi Arayalım

   BİZİ TAKİP EDİNSosyal Bağlantılar
   Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

   Copyright 2020 Tamsa. Tüm Hakları Saklıdır. DigiScores

   Copyright 2020 Tamsa. Tüm Hakları Saklıdır. DigiScores

   English