Maske Kodlama Makinası

17 March 2021by tamsamakina

Maske Kodlama Makinası

Maske kodlama makinası, Avrupa normlarına uygun tüm maskelerde markalama / kodlama yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca, N95 ve diğer tüm maske türlerinde logo, tarih, lot numarası gibi bilgileri istenilen açıda uygulayabilirsiniz. Tüm hatlara uygun 1 kafadan 4 kafaya kadar çıkan modüler sisteme sahiptir. Ve her hatta uyum sağlayabilecek Tamjet kartuşlu cihazlarla zahmetsiz ve ekonomik şekilde maske kodlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Maske Kodlama Makinası

Maske kodlama cihazları mürekkep türünü otomatik olarak belirler. En iyi sonucu elde edebileceği kodlama parametrelerini kullanan orijinal HP mürekkep kartuşları kullanılır. Maske kodlaması için geliştirdiğimiz cihaz ve kullanılan kartuşlar uzun ömürlüdür. Daha fazla ürün kodlamaya imkan sunması için mürekkep tüketimini otomatik olarak ölçüm sistemiyle belirler.

Maske tarih kodlama makinası, son kullanma tarihi ve çeşitli biçimlerde yararlanabileceğiniz işlevsel bir cihazdır. Bakım ihtiyacı gerektirmeyen yapısı ile size gereksiz zaman israfı yaratamayan bir üründen bahsediyoruz. 600 dpi baskı kalitesiyle maske kodlama cihazları arasında Tamjet Kartuşlu inkjet 1 numaralı seçeneğiniz olacak. İşinizi kolaylaştıracak olan bu ürünle geriye yaslanıp üretim süreçlerine odaklanabilirsiniz.

Maske kodlama cihazımızda HD kalitede kodlama, yazıya rotasyon verme ve çapraz kodlama seçeneği mevcuttur. Aynı zamanda otomatik nozzle temizleme, otomatik kartuş tanıma gibi özelliklerde yer alıyor. Bu nedenle cihazın cerrahi maske sektörüne özel olarak geliştirildiğini söyleyebiliriz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her ürünün kalitesine ait bilgiler, tüketici için büyük bir önem taşır. Üreticiler için ürünleri seri, hızlı ve kaliteli üretimi konusunda tam verim sağlayarak destek olmaktadır.

Maske Kodlama Makinası Özellikleri

Maske kodlama makinasının kullanım alanı için özel detaylar bulunmaktadır. Bu arada cihazın 9 farklı dil desteği bulunmaktadır. Maske kodlamada Türkçe, Çince, İngilizce, Japonca, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portokizce ve Rusça gibi dil seçenekleri mevcut. 600 Dpi baskı kalitesinde çözümler sağlayan maske kodlama cihazı aracılığıyla Seri no, parti no, barkod,logo vb. uygulamaları kodlayabilirsiniz. Ayrıca yazı yüksekliğini 50.8mm kadar ayarlayabilirsiniz. Maske kodlama makinaları 3 kullanıcıya kadar yönetebilme yetkisi verebilirsiniz. Cihaz, düz ve eğimli kafa için iki ayrı yeni yazılıma sahiptir. Cihazda 7 inch akıllı ekran yer alıyor.

Maske kodlama makinaları, diğer baskı, markalama cihazlarında ve sektörünüze özel çözümler sunabileceğimiz cihazlarımız hakkında detaylı bilgi paylaşımı için iletişim bölümünden hemen bize ulaşın.

Contact FormWe Can Call You

  https://www.tamsamakina.com/wp-content/uploads/2020/01/trharita.png
  Follow UsSocial Media Accounts
  Follow us on social media
  https://www.tamsamakina.com/wp-content/uploads/2020/01/trharita.png
  Contact FormWe Can Call You

   BİZİ TAKİP EDİNSocial Links
   Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

   Copyright 2022 Tamsa. All Rights Reserved DigiScores

   Copyright 2020 Tamsa. All Rights Reserved. DigiScores

   English