Bağ Ambalaj Kodlama

Bağ Ambalaj Kodlama

Tüm işletmeler için paketleme ve ambalaj işlemleri zaman kaybettiren işlemlerdir. Aynı zamanda paket yapımında ve bantlama işinde el işçiliği kullanmak, çok düzgün bir görüntü sağlamaz. Bu işin makine yardımı ile yapılması, düzenli iş çıkartılmasına ve zamandan tasarruf edilmesine zemin hazırlar. Bağ ambalaj kodlama makineleri, plastik paketleri kolay bir şekilde yapıştırarak aynı zamanda üzerilerine kod yazılmasını sağlayan cihazlardır. Bu cihazlar saatte 2000 adet ürünün düzenli bir şekilde paketlenmesini sağlamakta ve bu iş için kaliteli görünümler oluşturmaktadır. Üretim firmaları nakliye işlemlerine; Ürünlerinin kırılmadan, dökülmeden ve içeriğindeki ürünlere zarar verilmeden, müşterilere ulaştırılması için bu makinelere ihtiyaç duyulur. İstanbul ilinde 1998 yılında makine satış ve pazarlamasını yapmaya başlayan Tamsa Makine firmasında, sektörlere yönelik tüm makine ekipman ihtiyaçları karşılanır.

Kodlama İşlemlerinin Kalitesi

Bağ ambalaj kodlama, pet şişe paketleme ve kodlama, lazer markalama ve kodlama, inkjekt kodlama ve daha bir çok yardımcı içeriğe sahip olan cihaz ve makineler, Tamsa Makine tarafından satışa sunulmaktadır. Tamsa Makinenin internet sitesinde bu makinelerin kullanım özellikleri ve bilgisi tüm detayları ile açıklanmaktadır. Küçük işletmelere yönelik, büyük fabrikalara yönelik ve üretim tesislerine yönelik tüm makine çeşit ve ekipmanlarını Tamsa Makine ile iletişim kurarak veya internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Paketleme İşlerinde Zamandan Kazanın

Paketlenmesi veya bantlanması zaman alan veya zor olan tüm ürünleriniz için Tamsa Makine içeriğinde bulunan makineleri kullanarak, zaman ve hız kazanabilirsiniz.

Tamsa Makinenin satışını ve servisini yaptığı tüm ürünlerin, daha önce kontrolü yapılmış ve güvenilirliği kanıtlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz yada duyabileceğiniz tüm makine ve aksesuarlarını Tamsa Makineden uygun fiyat koşulları ile satın alabilirsiniz.

Tamsa Makinenin Verdiği Hizmetler

Firmadan, kaliteli ikinci el makineleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Firma tüm ürünleri için satış işlemi sonrasında da destek veren bir firmadır. Yedi gün yirmi dört saat destek hizmetinin yanı sıra, internet sitesi üzerinden online olarak da soruları kısa sürede cevaplayan firma, kaliteli ve düzeyli yapısı ile müşteri memnuniyeti ilkesine tam olarak bağlıdır.